Repliky historických zbraní, ktoré vás nenechajú chladnými

Ak patríte medzi vášnivé zberatelia historických zbraní, zbystrite! Naše repliky historických zbraní pôsobí veľmi vierohodne a pri pohľade na ne zaplesá srdce nejedného zberateľa. Naša široká ponuka replík zahŕňa ako zbrane, ktoré boli neoddeliteľnou súčasťou 2. svetovej vojny, tak i zbrane novodobé, ktoré neodmysliteľne patrí do 20. storočia. Vyzdobiť s nimi môžete ako svoju vitrínu, poličku, tak i múr vo svojej pracovni. Španielska firma Denix, ktorá sa výrobou replík historických zbraní zaoberá a tiež je našim váženým výrobcom, vám ponúkne naozaj skvostné kúsky, ktoré vašej zbierku zbraní určite veľmi obohatí.

Replika samopalu Špagin PPS-41

Repliky historických zbraní vyzerajú ako originál

Medzi veľmi obľúbené repliky historických zbraní, patrí predovšetkým tie, ktoré sú úzko spojené s 2. svetovou vojnou. Táto éra bola, čo sa týka hojnosti zbraní, veľmi bohatá. V našom sortimente tak môžete nájsť napríklad vernú dekoračné repliku samopalu Špagin PPSH-41, ktorý vám ponúkne aj pohyblivý mechanizmus a tiež odnímateľný zásobník. Vďaka týmto vymoženostiam, sú naše repliky historických zbraní, tak žiadaným tovarom. Repliku možno tiež naprázdno natiahnuť a po samotnom stlačení spúšte budete počuť, ako samopal cvakne. Túto repliku u nás zakúpite v pomere 1: 1 a rozhodne si nájde, ako jedna z najpopulárnejších zbraní 2. svetovej vojny, svoje čestné miesto vo vašej zbierke. Pre milovníkov 2. svetovej vojny máme tiež v ponuke napríklad aj pušku, nesúci názov Karabína Mauser 98k či M1A1 Karabínu pre výsadkárov, ktorú používalo výsadkové vojsko tiež pri 2. svetovej vojne.

Replika pušky M16

Repliky, ktoré nestarnú

Vášniví zberatelia si potrpia na kvalite a tiež vierohodnosti, ktorá je u replík nevyhnutnosťou. Naše repliky zbraní všetky vaše očakávania určite naplní. Okrem zbraní, ktoré sa stali symbolom bojov za 2. svetovej vojny, náš sortiment zdobí tiež zbrane 20. storočia. Tieto zbrane sú takisto na nerozoznanie od originálu. Veľmi pekne sa bude na vašej stene vynímať napríklad colt Python, ktorý je vierohodnou replikou amerického revolvera alebo replika poloautomatické pištole kalibru 357. Obohaťte tak svoju zbierku o repliky historických zbraní, ktoré písali dejiny.

 


Telefonické objednávky (9-16h): +420 720 135 955
V košíku: 0 ,-
Objednat     Smazat
© 2005-2015 Kanony.cz | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.