Značky
Všetky najpredávanejšie
  • Banner

Winchester 1892 (KOLSER) 98 cm + náboje, strieborná

47-1063 PX

Replika pušky Winchester v striebornom prevedení s možnosťou nabitia zbrane nábojmi, do ktorých je možné vložiť kapslíky pre imitáciu streľby.

166 €
S DPH
Množstvo
Skladom

  Bezpečnosť

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí!

  Expedícia do 24 hodín!

Tovar skladom odosielame do 24 hod!

  Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu!

Popis

Replika pušky Winchester 1892 vo striebornom prevedení od spoločnosti Kolser s možnosťou nabitia dekoračnými nábojmi s kapsličkami.

Jedná sa o unikátnu zbraň, ktorá umožňuje nabitie zbrane nábojmi, do ktorých je možné vložiť kapsličky na imitáciu streľby. S touto replikou si môžete užiť pocit, ako by ste držali ostrý model zbrane.

S puškou sú dodávané 3 kusy nábojov, ktoré je možné ľahko vložiť do zbrane a simulovať tak nabitie. Okrem toho, vďaka možnosti osadiť náboje kapsličkami, si môžete vychutnať simulovanú streľbu. Puška dokáže vyhodiť nábojnicu rovnako ako ostrý model zbrane. Zásobník pojme až 10 kusov nábojov, takže si môžete užívať dlhšiu dobu streľby bez nutnosti častého nabíjania.

Táto replika pušky Winchester 1892 vo striebornom prevedení ponúka vysokú úroveň realismu a detailov, čo ju robí skvelou voľbou pre zberateľov zbraní. Okrem toho je tiež ideálna pre filmové produkcie, kostýmové akcie a historické rekonštrukcie. Ak hľadáte kvalitnú repliku, tento produkt je pre vás tou správnou voľbou.

  • dĺžka: 98 cm
  • materiál pažby: polymér imitujúci drevo
  • materiál hlavne: kov
  • dodávané vrátane 3ks nábojov a 5ks kapslíkov

Pozor: pre správne a bezproblémové fungovanie tejto repliky musia byť náboje vždy používané s kapslíkmi; a to s novými alebo už vystrelenými.

video:

Detaily produktu
47-1063 PX
Tiež sa vám môže páčiť
16 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook