Značky
Všetky najpredávanejšie
  • Banner

  • Novinka

Winchester 1892 (KOLSER) 108 cm + náboje, zlatá

1060-1LX

Replika pušky Winchester v zlatom prevedení s možnosťou nabitia zbrane nábojmi, do ktorých je možné vložiť kapslíky pre imitáciu streľby.

177 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Pridať k obľúbeným (0)
  Bezpečnosť

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí!

  Expedícia do 24 hodín!

Tovar skladom odosielame do 24 hod!

  Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu!

Popis

Replika pušky Winchester 1892 v zlatom prevedení s možnosťou nabitia zbrane nábojmi, do ktorých je možné vložiť kapslíky pre imitáciu streľby.

Pokiaľ sa zaujímate o zberateľstvo zbraní, alebo hľadáte skvelú repliku pre filmové produkcie, kostýmové akcie a historické rekonštrukcie, replika pušky Winchester 1892 od spoločnosti Kolser v zlatom prevedení by mohla byť tou ideálnou voľbou. Táto replika vám umožní simulovať nabitie zbrane nábojmi, do ktorých je možné vložiť kapslíky pre imitáciu streľby.

Replika je dodávaná s tromi nábojmi, ktoré je možné vložiť do pušky a simulovať tak nabitie zbrane. Zásobník pojme desať nábojníc a puška vyhadzuje nábojnice rovnako ako ostrý model zbrane. S vysokou úrovňou realizmu a detailov, táto replika pušky Winchester 1892 vyzerá úplne úžasne a môže byť skvelým doplnkom vašej zbierky alebo výkonným nástrojom pre vašu produkciu.

Pažba je vyrobená z kvalitného polyméru, ktorý imituje drevo. Kovový rám pušky má povrchovú úpravu v mosadze, čo jej dáva skvelý vzhľad a umožňuje ľahkú kombinovateľnosť s ostatnými dekoračnými predmetmi v miestnosti. Spodná naťahovacia páka je v striebornom prevedení, čo dodáva celkovému vzhľadu ďalšiu vrstvu elegancie a pôsobivosti. Hlaveň je opatrená čiernou povrchovou úpravou, čo jej dodáva autentickosti.

Ďalšie nábojnice je možné prikúpiť nižšie.

  • dĺžka: 108 cm
  • materiál pažby: polymér imitujúci drevo
  • materiál hlavne: kov
  • dodávané vrátane 3ks nábojov a 5ks kapslíkov

Pozor: pre správne a bezproblémové fungovanie tejto repliky musia byť náboje vždy používané s kapslíkmi; a to s novými alebo už vystrelenými.

Detaily produktu
1060-1LX
Tiež sa vám môže páčiť
16 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook