Značky
Všetky najpredávanejšie
  • Banner

  • Novinka

JSB Test Diabolo 7x50ks pre pištole 4,5mm

2001-350

JSB Match Test diabolo je krabička streliva, ktorá obsahuje 7 variant diaboliek po 50 kusoch, kalibru 4,5 mm pre vzduchové pištole a revolvery.

14 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Pridať k obľúbeným (0)
  Bezpečnosť

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí!

  Expedícia do 24 hodín!

Tovar skladom odosielame do 24 hod!

  Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu!

Popis

JSB Match Test Diabolo je sada streliva, ktorá ponúka 7 rôznych variantov diaboliek kalibru 4,5 mm špeciálne určených pre vzduchové pištole a revolvery. Pokiaľ sa stretávate s dilemou pri výbere správnych diaboliek pre svoju vzduchovú zbraň, táto sada je ideálnou voľbou. V krabičke nájdete 7 rôznych typov diaboliek, ktoré si môžete vyskúšať a následne vybrať tie, ktoré najlepšie zodpovedajú charakteristikám vašej zbrane.

V tejto praktickej krabičke nájdete celkom 7 variant diaboliek, ktoré slúžia ako ideálne testovacie vzorky. Tie vám umožnia zistiť, aký typ diaboliek najlepšie vyhovuje vašim potrebám a charakteristikám vašej vzduchovky. Bude to pre vás skvelý spôsob, ako si vyskúšať rôzne možnosti a objaviť tie, ktoré vám poskytnú najlepší výkon a presnosť.

Jedinečnosť tejto sady spočíva v tom, že vám poskytuje výber z mnohých rôznych typov diaboliek, ktoré sa líšia svojou konštrukciou a designom. To znamená, že budete mať možnosť experimentovať s rôznymi váhami a tvarmi, aby ste našli tú správnu kombináciu, ktorá bude presne zodpovedať vašim preferenciám.

S JSB Match Test diabolom si môžete byť istí, že ste sa rozhodli pre výrobok vysoko kvalitného streliva, ktoré prešlo dôkladnými testami a spĺňa najvyššie štandardy. Kvalita a spoľahlivosť týchto diaboliek sú bezkonkurenčné, a preto sa nemusíte obávať nedokonalého výkonu či nespoľahlivosti pri streľbe.

Balenie obsahuje 50 ks diaboliek od každého z nasledujúcich typov:

  • Match pre Pištoľ 0,475g - 4,49mm
  • Match pre Pištoľ 0,475g - 4,50mm
  • Match pre Pištoľ 0,475g - 4,51mm
  • Match pre Pištoľ 0,500g - 4,49mm
  • Match pre Pištoľ 0,500g - 4,50mm
  • Match pre Pištoľ 0,500g - 4,51mm
  • Straton 0,535 g - 4,50 mm

Celá krabička obsahuje 350 kusov diaboliek. Sada je vhodná na testovanie krátkych vzduchových zbraní kalibru 4,5 mm - pištole a revolvery.

Detaily produktu
2001-350

Tabuľka dát

Kaliber
4,5 mm
16 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook