Všeobecné dodacie podmienky

Naše tovaru tiež dodávame po telefonickom objednanie u našich operátorov na telefonu +420 720 135 955 od pondelka do piatku v čase 9.00 - 16.00 hod.

Všeobecné podmienky

Zaslaná objednávka je pre kupujúceho záväzná. Predávajúci neručí za omyly v objednávke zo strany odberateľa. Na výrobky z ponuky poskytujeme záruku podľa Obchodného zákonníka.

Dodacie podmienky

Objednávateľ pri objednaní (kanónu 1:1, pri vyššom odbere tovaru, atypické či náročnejší objednávke) zaplatí zálohu v maximálnej výške 50% z ceny objednaného tovaru (alebo podľa dohody).

Objednávateľ (zákazník) zaplatí celkovú sumu pri prevzatí objednaného tovaru (osobne u výrobcu / platbou na účet / možnosť zaslania tovaru dobierkou Slovenskou poštou).

V prípade zrušenia objednávky, neodvezená objednaného tovaru alebo porušenia zmluvných podmienok nebude objednávateľovi vrátená uhradená záloha. Objednávateľ sa pri objednaní zaväzuje k riadnemu plnenie zmluvných podmienok.

Kanóny 1:1 sú expedované najdlhšie do 60 pracovných dní. Ak nie je možné z akýchkoľvek dôvodov dodaciu lehotu dodržať, je zákazník pred potvrdením objednávky informovaný. Po vzájomnej dohode dodáme tovar na Vami určené miesto (cena dopravy nie je Úprava v cene tovaru) Tu je potrebné sa dohodnúť na prevzatie. Buď osobné prevzatie priamo u výrobcu (Dubnice 96 - ČR), alebo sme schopní zabezpečiť dopravu až k Vám domov a tu sa poštovné navyšuje dle sadzobníka dopravnej spoločnosti.

Poštovné

Repliky na Slovensko zasielame na dobierku kurýrem GLS. Cena poštovného činí 6 EUR a doba dodania je 3-7 dní. Platba prevodom - poštovné činí 5 EUR.

Pri osobnom odbere poštovné nie je účtované. Při objednávce replik nad 150 EUR je poštovné zdarma.

Telefonické overenie

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo telefonicky, prípadne e-mailom overovať správnosť poskytnutých údajov a validitu objednávok. (Najmä u objednávok väčšieho rozsahu).

 

Reklamačný poriadok

Ak nie je uvedené na dodacom liste inak, poskytujeme záruku podľa Obchodného zákonníka. Reklamáciu uplatňuje odberateľ vždy písomnou formou. Odberateľ je povinný vždy pri prevzatí tovaru od prepravcu skontrolovať jeho fyzický stav.

Číslo účtu:

IBAN: CZ3120100000002700208901
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

 


Telefonické objednávky (9-16h): +420 720 135 955
Košík je prázdný

Poštovné zdarma při objednávke nad 150 EUR

© 2005-2015 Kanony.cz | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.