Značky
Všetky najpredávanejšie
  • Banner

  • Novinka

Mosadzné Čistenie pre vzduchovky - UMAREX 4,5MM A 5,5MM

3.2054

Nemecký výrobca Umarex ponúka praktickú sadu na čistenie hlavní vzduchoviek v kalibroch 4,5 mm a 5,5 mm.

17 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Pridať k obľúbeným (0)
  Bezpečnosť

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí!

  Expedícia do 24 hodín!

Tovar skladom odosielame do 24 hod!

  Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu!

Popis

Nemecký výrobce Umarex ponúka praktickú sadu na čistenie hlavní vzduchoviek v kalibroch 4,5 mm a 5,5 mm. Táto sada obsahuje mosadznú vytieraciu tyč, mosadzný kartáčik, plastový kartáčik a filcovú lasetu - každý z týchto nástrojov je určený pre čistenie konkrétnej ráže.

Tvrdý mosadzný kartáčik slúži na odstránenie hrubých nečistôt a plastový kartáčik potom na dokončovacie začistenie. Filcová laseta je vhodná na finálne vyleštenie hlavne a na aplikáciu oleja.

Dôkladné čistenie a údržba vzduchovky sú kľúčové pre udržanie jej dlhodobej spoľahlivosti a výkonu. Mosadzná čistiacia sada od Umarexu je ideálnym nástrojom na tento účel, pretože jej jednotlivé súčasti sú špeciálne navrhnuté pre účinné a bezpečné čistenie hlavne vzduchovky.

Mosadzná vytieracia tyč je vyrobená z kvalitnej mosadze a slúži na odstránenie zvyškov streliva a iných nečistôt z vnútra hlavne. Tvrdý mosadzný kartáčik dokonale odstráni pevné zvyšky nečistôt, ako sú napríklad zvyšky olova alebo hrubá nečistota.

Plastový kartáčik je ideálny na dokončovacie čistenie a na odstránenie zvyšných zvyškov nečistôt. Filcová laseta je vhodná na finálne vyleštenie hlavne a na nanášanie oleja, ktorý pomáha chrániť hlaveň a predlžovať jej životnosť.

Celkovo možno povedať, že táto mosadzná sada je nevyhnutným doplnkom pre každého majiteľa vzduchovky, ktorý sa stará o svoje zbrane a chce udržať ich výkon a spoľahlivosť na najvyššej úrovni.

Detaily produktu
3.2054

Tabuľka dát

Kaliber
4,5 mm
Kaliber
5,5 mm
8 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook