Značky
Všetky najpredávanejšie
  • Banner

Umarex Legends Thompson 1928 M1A1 černý - Vzduchovka 4,5mm Full-Auto

ACP294

Replika legendárního samopalu Thompson 1928 M1A1 jako vzduchovka ráže 4,5 mm.

352 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Pridať k obľúbeným (1)
  Bezpečnosť

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí!

  Expedícia do 24 hodín!

Tovar skladom odosielame do 24 hod!

  Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu!

Popis

Vzduchový samopal Legends Thompson 1928 M1A1 je skvelou volbou pre všetkých, ktorí milujú strieľanie. S celokovovou konštrukciou a kvalitným polymérovým predpažbím a pažbou, ktorá verné imituje drevo, je tento samopal nielen odolný, ale aj veľmi dizajnovo pôsobivý.

Vďaka možnosti strieľať buď jednotlivými ranami alebo dávkou si môžete prispôsobiť svoj štýl strieľania podľa situácie. Semi-auto strieľba je ideálna pre presné strieľanie na dlhšie vzdialenosti, zatiaľ čo full-auto strieľba je skvelá pre rýchle a intenzívne strieľanie na krátke vzdialenosti.

Samopal je dodávaný s nábojovým zásobníkom s kapacitou až 30 oceľových brokov ráže 4,5 mm. Dve CO2 bombičky, ktoré sa vkladajú do spodnej časti zásobníka, zaisťujú dostatočný tlak pre strieľanie. BlowBack systém potom zaisťuje, že sa záver samopalu pohybuje pri strieľaní podobne ako u ostré zbrane.

Okrem toho, bezpečnostná poistka proti nechcenému výstrelu, umiestnená nad pištoľovou rukoväťou, poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany a zaisťuje, že samopal nie je aktivovaný náhodou.

Celkovo je Umarex Legends Thompson 1928 M1A1 vzduchový samopal, ktorý ponúka vysokú kvalitu a vynikajúce vlastnosti pre strieľanie. S jeho semi a full-auto funkciou, celokovovou konštrukciou a presnosťou je to skvelá voľba pre každého, kto hľadá vynikajúcu zbraň pre zábavné strieľanie.

Okrem toho je Umarex Legends Thompson 1928 M1A1 ideálny aj pre zberateľov, ktorí hľadajú autentickú a dizajnovo vernú repliku historického zbrane. Tento vzduchový samopal je totiž presnou replikou slávneho Thompsona M1A1 používaného v priebehu 20. storočia, čo z neho robí skvelý a atraktívny kúsok pre zberateľov historických zbraní.

  • kaliber 4,5 mm
  • munice: oceľové BB guľky
  • energia: 3 J
  • farba: čierna
  • dĺžka: 80,5 cm
  • hmotnosť: 3 435 g
  • ústová rýchlosť: 136 m/s
  • systém: Semi a full auto

video:

Detaily produktu
ACP294

Tabuľka dát

Kaliber
4,5 mm
Energia
3 J
Tiež sa vám môže páčiť
16 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook