Značky
Všetky najpredávanejšie
  • Banner

Winchester 1892 Kolser zlatá 108 cm

47-1060L

Replika pušky Winchester 1892 v zlatom prevedení od spoločnosti Kolser.

149 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Pridať k obľúbeným (2)
  Bezpečnosť

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí!

  Expedícia do 24 hodín!

Tovar skladom odosielame do 24 hod!

  Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu!

Popis

Replika pušky Winchester 1892 v zlatom prevedení od spoločnosti Kolser. Táto replika sa môže pochváliť pohyblivým mechanizmom, ktorý umožňuje užívateľovi jednoducho natiahnuť a stlačiť spúšť. Zbraň je vyrobená z kovu a živice, ktorá simuluje drevo, aby sa predĺžila jej životnosť a zabezpečila dokonalý vzhľad.

Puška Winchester 1892, ktorej repliku v zlatom prevedení ponúka spoločnosť Kolser, bola jednou z najpopulárnejších a najdôležitejších zbraní na Divokom západe. Táto puška bola v tom čase nevyhnutnou súčasťou výbavy každého dobrodruha, ktorý sa rozhodol vyrážať do neznámych končín Divokého západu.

Vzhľadom na jej kvalitnú konštrukciu a spoľahlivosť, sa táto puška stala obľúbenou medzi trapermi, roľníkmi a lovcami. Jej mechanizmus umožňoval rýchle nabíjanie a presné strieľanie, čo bola vtedy obrovská výhoda. Winchester 1892 bola tiež ideálnou zbraňou pre každého, kto sa zúčastňoval pretekov v rýchlosti strieľania, čo bolo v tom čase veľmi populárne.

Používanie tejto zbrane na Divokom západe si vyslúžilo jej legendárny status a zanechalo nezmazateľnú stopu v histórii amerického západu. Bola to puška, ktorá slúžila ako spoločník a ochrana mnohých v ťažkých časoch. Často sa stávala jedinou nádejou pre tých, ktorí sa museli postaviť tvárou v tvár nebezpečenstvu alebo neprajníkom.

Táto zlatá replika Winchester 1892 je nevyhnutnou súčasťou zbierky pre každého nadšenca zbraní. Je to kvalitná replika s dokonalým dizajnom, ktorá pritiahne pozornosť a bude pôsobiť ako skvelá ozdoba pre každého, kto ju vlastní.

  • dĺžka: 108 cm
  • materiál pažby: živice simulujúcej drevo
  • materiál hlavne: kov
  • výrobca: Kolser
Detaily produktu
47-1060L
16 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook