Značky
Všetky najpredávanejšie
  • Banner

  • Novinka

Samolepiace terče 250 ks oranžové

A54131

Rolka s 250 kusmi samolepiacich terčov.

13 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Pridať k obľúbeným (0)
  Bezpečnosť

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí!

  Expedícia do 24 hodín!

Tovar skladom odosielame do 24 hod!

  Vrátenie tovaru

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu!

Popis

Rolka s 250 kusmi samolepiacich terčov. Tieto terče sú navrhnuté s ohľadom na vaše potreby a poskytujú výnimočnú kvalitu a výkon pre vaše strelecké aktivity. Naše samolepiace terče sú ideálnou voľbou na rôzne účely, napríklad na tréning streľby, zábavné strelecké súťaže alebo výcvik vo vojenskom a policajnom prostredí. Vďaka svojmu oranžovému sfarbeniu sú tieto terče dobre viditeľné, čo zlepšuje vašu schopnosť zamerať sa na cieľ a zvyšuje presnosť vašej streľby.

Samolepiaci dizajn týchto terčov vám navyše poskytuje pohodlie a flexibilitu pri ich používaní. Jednoducho ich odlepte a nalepte na požadované povrchy, ako sú steny, terče alebo iné vhodné ciele. Tento jednoduchý postup umožňuje jednoduchú a rýchlu prípravu na streľbu.

S týmto balením obsahujúcim 250 oranžových samolepiacich terčov získate dostatok na dlhodobé používanie a tréning. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo skúsený strelec, naše terče vám pomôžu zlepšiť vaše strelecké zručnosti a presnosť.

Zakúpte si tieto samolepiace terče v oranžovej farbe a získajte nielen skvelý nástroj na tréning streľby, ale aj zábavný a zmysluplný prvok pre vaše strelecké aktivity.

  • Balenie: 250 ks
  • Priemer: 50 mm
Detaily produktu
A54131
8 ďalšie produkty v rovnakej kategórii:

Follow us on Facebook